خانه مفاهیم پایه آلت کوین ها رشد 50 درصدی دوج کوین؛ آیا DOGE سقف 1 دلار را تاچ می کند؟

رشد 50 درصدی دوج کوین؛ آیا DOGE سقف 1 دلار را تاچ می کند؟

رشد 50 درصدی دوج کوین؛ آیا DOGE سقف 1 دلار را تاچ می کند؟
زمان مطالعه : 3 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

هر گاه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، درباره  دوج کوین صحبت کرده، قیمت این رمزارز جهش قابل توجهی را شاهد بوده است. اما این بار جامعه ی کریپتو متعجب شده است چون قیمت دوج کوین بدون اینکه ماسک صحبتی درباره اش کرده باشد، به ناگهان جهش کرده است.

یک تحلیلگر به نام پنتوشی در کمال شگفتی، چند روز قبل روند دوج کوین را بر اساس روند سال 2014 (1392) پیش بینی کرده بود. همانطور که در نمودار منتشر شده توسط این تحلیلگر نیز مشخص است، دوج کوین به پایین ترین کف قیمتی یعنی 0.0000001 دلار سقوط و سپس به یک سقف جدید از سال 2014 تا کنون صعود خواهد کرد. بنابراین اگر همان روند  2014 در روند گاوی فعلی نیز صادق باشد، پس قیمت دوج کوین به بالاترین سقف ممکن می رسد یا حتی ممکن است در سال 2021 قیمت 1 دلار را نیز تاچ کند.

تحلیل قیمت دوج کوین

جهش ناگهانی قیمت دوج کوین باعث شده جامعه نسبت به این دارایی دیدگاه صعودی داشته باشند و منتظر بالاترین سقف قیمتی در سال جاری میلادی باشند. بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کرده اند که دوج کوین برنده ی میدان آلت کوین ها خواهد بود و می تواند در این رالی گاوی سقف قیمتی 1 دلار را لمس کند.

در زمان نوشتن این مطلب، قیمت دوج کوین با یک جهش 46.96 درصدی در بیست و چهار ساعت گذشته به 0.00712 دلار رسیده است. بعد از لمس اولین تارگت، قیمت از سقف 0.018773 دلارعبور می کند و یک سقف جدید تشکیل می شود.

سطوح مقاومتی در 0.0031 دلار و 0.0022 دلار بسیار قوی هستند و باید امیدوار بود که دوج کوین از حالا به بعد، دوباره به این سطوح برنگردد. اندیکاتور تکنیکال شاخص قدرت نسبی در حدود 80 است که نشان از یک روند گاوی برای این دارایی می باشد. اندیکاتورهای دیگر نیز به یک سیگنال خرید قوی اشاره دارند که در نتیجه ی آن دوج کوین به زودی سقف 1 دلار را لمس می کند.

رشد 50 درصدی دوج کوین؛ آیا DOGE سقف 1 دلار را تاچ می کند؟

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
چهره‌های معروف صنعت ارز دیجیتال که در سال ۲۰۲۰ دستگیر شدند! چهره‌های معروف صنعت ارز دیجیتال که در سال ۲۰۲۰ دستگیر شدند!